De Tigris lijn van Excellence heeft een tijdloze uitstraling en bestaat uit diverse afmetingen. De onderkast is voorzien van twee laden en voorzien van luxe DTC geleiders waardoor de laden moeiteloos sluiten. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*Diepte46CM, B100*Diepte46CM, B80CM*Diepte46CM, B60CM*Diepte60CM. Verkrijgbare kleuren: houtnerf grijs, hoogglans wit.

Tigris Onderkast 80 X 46 Cm Wit

| Artikelnummer | 38.6002 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF43 |
| EAN | 8719743062184 |
| Afmeting | 80x46x58 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 58 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Ja |
| Type greep | Greeploos |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Exellence |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant