Nice tegelrooster 90 cm ter vervanging van het rooster van de douchegoot is gemaakt van hoogwaardig RVS. met tegelrooster kunt u uw goot helemaal wegwerken in de vloer, waardoor deze bijna onzichtbaar wordt. Verkrijgbaar in de afmetingen: 50CM, 60CM, 70CM, 80CM, 90CM, 100CM, 120CM.
Tegelrooster Voor Douchegoot 90 Cm

| Artikelnummer | 3811030 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF161 |
| EAN | 8718274536430 |
| Afmeting | 90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant