Met deze koppeling wordt het mogelijk 2 stabilisatiestangen haaks op elkaar te koppelen. Zo is het hiermee mogelijk een wand haaks op een andere wand te plaatsen en deze aan elkaar te koppelen. Kleur: chroom. Merk: Wiesbaden.
Teekoppeling Tbv Stabilisatiestang Chr.

| Artikelnummer | 20.3873 |
|---|---|
| EAN | 8718858074709 |
| Lengte | 6.6 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant