Teceprofil Wc-Inbouwframe Met Uni-Spoelkast, Bouwhoogte 820 Mm

| Artikelnummer | 9300301 |
|---|---|
| FamilyId | TOILF28 |
| EAN | 4027255005235 |
| Afmeting | 82 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Garantie | 10 jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Tece |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 9300301 |
|---|---|
| FamilyId | TOILF28 |
| EAN | 4027255005235 |
| Afmeting | 82 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Garantie | 10 jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Tece |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant