Teceloop Wc-Bedieningsplaat Van Kunststof Voor Duospoeltechniek, Mat Zwart

| Artikelnummer | 9240925 |
|---|---|
| Afmeting | 22x22x15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Tece |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant