TECEdrainprofile doucheprofiel met zwarte PVD-coating Doucheprofiel voor de afvoer van het douchewater, voor inbouw in de tegellijm boven de dekvloer en de afdichting.
Bestaande uit: inkortbaar doucheprofiel, schuin aflopend voor een betere waterafvoer en een versterkt zelfreinigend effect doucheprofiel in te korten tot ≥ 500 mm profieldeksel met "push-functie" voor verwijdering met de hand, belastbaar volgens belastingsklasse K3 - testbelasting 300 kg doucheprofiel en profieldeksel van rvs, grondstof 1.4301 (304) met gekleurde PVD-coating verbindingsstukken voor verbinding met een TECEdrainprofile afvoer grijpelementen voor eenvoudige montage en een stevige verbinding met de tegellijm voor vloerbedekkingen van 8-25 mm (incl. lijmbed) bij verzonken wandmontage voor wandbekleding van 10 mm (incl. lijmbed) voor montage aan de muur (gelijk met de muur), of op elke afstand van de muurTECEdrainprofile doucheprofiel, 900 mm, rvs geborsteld, zwart

| Artikelnummer | 670921 |
|---|---|
| EAN | 4027255085282 |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 5.5 cm |
| Hoogte | 5.1 cm |
| Materiaal | RVS |
| Afwerking | Geborsteld |
| Antikalk | Nee |
| Plaats afvoer | Midden |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Zwarte PVD-coating |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Tece |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant