TECEdrainprofile doucheprofiel Doucheprofiel voor de afvoer van het douchewater, voor inbouw in de tegellijm boven de dekvloer en de afdichting.
Bestaande uit: inkortbaar doucheprofiel van rvs, loopt schuin af ter verbetering van de waterafvoer en het zelfreinigende effect, grondstof 1.4301 (304) doucheprofiel in te korten tot ≥ 500 mm profieldeksel van rvs, met "push-functie" voor het verwijderen met de hand, grondstof 1.4301 (304), belastbaar volgens belastingsklasse K3 - testbelasting 300 kg verbindingsstukken voor verbinding met een TECEdrainprofile afvoer grijpelementen voor eenvoudige montage en een stevige verbinding met de tegellijm voor vloerbedekkingen van 8-25 mm (incl. lijmbed) bij verzonken wandmontage voor wandbekleding van 10 mm (incl. lijmbed) voor montage aan de muur (gelijk met de muur), of op elke afstand van de muurTECEdrainprofile doucheprofiel, 900 mm, geborsteld rvs

| Artikelnummer | 670900 |
|---|---|
| EAN | 4027255059849 |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 5.5 cm |
| Hoogte | 5.1 cm |
| Materiaal | RVS |
| Afwerking | Geborsteld |
| Antikalk | Nee |
| Plaats afvoer | Midden |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Tece |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant