Tarma éénhendel-keukenmengkraan van Wiesbaden heeft een minimalistisch design wat past in een moderne keuken. Met een draai naar links of naar rechts regelt u de temperatuur van het water. De Tarma is een opbouwkraan verkrijgbaar in de kleuren: zwart/chroom, wit/chroom, chroom.
Tarma Éénhendel-Keukenmengkraan Zwart/Chroom

| Artikelnummer | 29.4262 |
|---|---|
| EAN | 8718858075003 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Lengte | 23.8 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant