Sunny spiegel van Wiesbaden heeft een elegant design en tijdloos design. Met de touch-button aan de voorkant in het glas regelt u de dimfunctie en de kleur van het licht. De spiegel is spatwaterdicht dat betekend dat u zorgeloos kunt douchen of badderen in de buurt van de spiegel. De ingebouwde verwarming zorgt er voor dat uw spiegel niet beslaat tijdens het douchen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H60CM, B100CM*H60CM, B80CM*H60CM.

Wiesbaden Sunny spiegel rechthoek met LED, dimbaar en spiegelverwarming 120 x 60 cm

| Artikelnummer | 38.3792 |
|---|---|
| FamilyId | SPF28 |
| EAN | 8719323031364 |
| Afmeting | 120x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant