Sunny spiegel van Wiesbaden heeft een elegant design en tijdloos design. Met de touch-button aan de voorkant in het glas regelt u de dimfunctie en de kleur van het licht. De spiegel is spatwaterdicht dat betekend dat u zorgeloos kunt douchen of badderen in de buurt van de spiegel. De ingebouwde verwarming zorgt er voor dat uw spiegel niet beslaat tijdens het douchen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H60CM, B100CM*H60CM, B80CM*H60CM.
Sunny Dimbare Led Condensvrije Spiegel 1000X600

| Artikelnummer | 38.3791 |
|---|---|
| FamilyId | SPF28 |
| EAN | 8719323031357 |
| Afmeting | 100x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!