Stylo-Ore Rvs-304 Vrijstaande Badkraan H=98 Cm

| Artikelnummer | 3804000 |
|---|---|
| EAN | 8718274536041 |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 98 cm |
| Lengte | 20.7 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | RVS-304 |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | RVS |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant