Style XL hoge wastafelmengkraan geborsteld messing

| Artikelnummer | 29.1622 |
|---|---|
| EAN | 8719956087172 |
| Breedte | 3.6 cm |
| Hoogte | 27.8 cm |
| Lengte | 18.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Afwerking | Geborsteld |
| Primaire kleur | Geborsteld Messing |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verhoogd model | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant