Style thermostatische badmengkraan cooltouch mat-zwart

| Artikelnummer | 29.1722 |
|---|---|
| EAN | 8719956086137 |
| Afmeting | 26.8x19.5x7 cm |
| Breedte | 26.8 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Lengte | 19.5 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Afwerking | Mat |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Hartafstand | 15 cm |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant