De Style inbouw badthermostaat muur van Wiesbaden heeft alles wat u nodig hebt voor uw badmoment. Een handdouche, een thermostaat om de temperatuur af te stellen en een uniek design. Het inbouw element zorgt voor een afgewerkte uitstraling. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, mat zwart.
Style Inbouw Badthermostaat Muur Mat-Zwart

| Artikelnummer | 29.1651 |
|---|---|
| EAN | 8719956082290 |
| Breedte | 38.4 cm |
| Hoogte | 23.9 cm |
| Lengte | 20.6 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant