Step fontein van Best Design heeft een bijzonder rond design. De fontein is te verkrijgen met een kraangat aan de linker- of aan de rechterkant. Afmetingen: B38CM*H9,5CM*D23CM. Kleur: glans wit.
Step Fontein Links 38X23X9.5Cm

| Artikelnummer | 3801740 |
|---|---|
| EAN | 8718274535396 |
| Afmeting | 38x23x9.5 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 9.5 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant