Stabilisatiestang 45 Graden Compleet. Omkeerbaar

| Artikelnummer | 20.3867 |
|---|---|
| Lengte | 4.4 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 2.2 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant