Met ronde spiegels creëert u een speels effect boven uw wastafel. Deze spiegel van Wiesbaden wordt zonder verlichting geleverd. Als u toch verlichting wilt boven of rondom de spiegel kunt u kiezen voor strips met LED verlichting of een spiegellamp voor boven de spiegel. De spiegel is verkrijgbaar in de diameters: 60CM, 50CM, 30CM.
Spiegels 5Mm Rond 30Cm

| Artikelnummer | 31.3660 |
|---|---|
| FamilyId | SPF29 |
| Afmeting | 30 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant