Deze rechthoekige spiegel van Wiesbaden heeft een minimalistisch design. Het glas is 0,5CM dik. Toch liever verlichting op de spiegel? Dan kunt u kiezen voor strips met LED verlichting of een design spiegellamp. Verkrijgbaar in de afmetingen: B60CM*H40CM, B40CM*H57CM.
Spiegels 5Mm Rechthoek 57X40

| Artikelnummer | 31.3652 |
|---|---|
| FamilyId | SPF30 |
| Afmeting | 57x40 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant