Spiegelkast Foxton wit heeft niet alleen een moderne uitstraling maar biedt ook praktische opbergruimte. Met drie deurtjes die naar buiten toe draaien en een plank in de kast, kunt u uw spiegelkast perfect indelen zoals u wenst. Met de Foxton creëert u een moderne badkamer en is goed te combineren met de andere badkamer producten uit de Foxton lijn. Verkrijgbare afmetingen: B60CM*H70CM*D14CM, B80CM*H70CM*D14CM, B100*H70CM*D15,5CM, B120CM*H70CM*D15,5CM. Verkrijgbaar in de kleuren: hoogglans wit, hoogglans antraciet.

Spiegelkast / Badkamerkast Foxton - Wit - 80x15.5x70cm - Voorgemonteerd - Greeploos - 3 Lades

| Artikelnummer | sabm00436 |
|---|---|
| FamilyId | SPF3 |
| EAN | 8720211752384 |
| Afmeting | 80x70 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Materiaal | MDF |
| Primaire kleur | Hoogglans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!