De trend voor uw badmoment is een vrijstaand bad in een aparte kamer. U maakt dit badmoment compleet door de juiste selectie van het type bad en een bijpassende vrijstaande kraan. In het assortiment van Wiesbaden vindt u diverse vrijstaande badkranen om de uitstraling in de badruimte compleet te maken. De Sphere is inclusief een inbouw-vloerunit om de kraan een te laten worden met de vloer. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, mat zwart.
Sphere Staande Badthermostaat Compleet Mat-Zwart

| Artikelnummer | 29.1601 |
|---|---|
| EAN | 8719956082184 |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 86.4 cm |
| Lengte | 27.2 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!