De Sophia toiletkraan is de ideale kraan voor de kleine ruimte. Modern, opvallend, minimalistisch en zeer functioneel. Voor het installeren van de kraan heeft u enkel een koud watertoevoer nodig. Door het minimalistische design en lengte is de kraan perfect te combineren met een fontein of waskom. Afmeting: H9,4CM. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld staal, chroom, mat-zwart.
Sophia Toiletkraan Muurbevestiging Chroom

| Artikelnummer | 22.3750 |
|---|---|
| EAN | 8719743061378 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 9.4 cm |
| Lengte | 12.1 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant