Solo wand toiletkraan koud water chroom van Best Design heeft een moderne uitstraling. In combinatie met de juiste waskom of wastafel creëert u een moderne uitstraling voor uw toilet. Met bijpassende accessoires maakt u uw toiletruimte compleet. Diepte: 15,8CM.
Solo Wand Toiletkraan

| Artikelnummer | 3896155 |
|---|---|
| EAN | 8718274534764 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 8.2 cm |
| Diepte | 15.8 cm |
| Lengte | 15.5 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant