Wiesbaden heeft een breed assortiment aan vrijstaande baden voor uw badkamer. De ovale vorm heeft een moderne uitstraling en het bad wordt geleverd met een clickwaste en een badsifon met flexibele afvoerslang. Het assortiment van Sanexo biedt een reeks van badkamerkranen waarmee u de juiste uitstraling creëert voor uw badruimte. Het materiaal Solid Surface weert bacteriën, is vocht- en vlekbestendig, milieu vriendelijk en biologisch verantwoord. Afmetingen: B186CM*H59CM*Diepte82CM. Kleur: mat wit.
Solid Surface Vrijstaand Bad Type 2 1860X820X590

| Artikelnummer | 36.4001 |
|---|---|
| EAN | 8719323034204 |
| Afmeting | 186x82x59 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 59 cm |
| Lengte | 82 cm |
| Diepte | 82 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Type badwand | Vrijstaand Bad |
| Aantal personen | 2 |
| Diameter Afvoergat | 50 mm |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant