Deze opzetfontein Solid Surface van Wiesbaden heeft een modern design. Solid Surface is slijtvast, duurzaam en vlekwerend. Bij Sanexo kunt u terecht voor een bijpassende kraan, click waste en een sifon voor de juiste uitstraling in uw toiletruimte. Afmetingen: B20CM*H20CM*Diepte11CM.
Solid Surface Opzetfontein Rond 200X200X110

| Artikelnummer | 36.4043 |
|---|---|
| EAN | 8719323034310 |
| Afmeting | 20x20x11 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Solid Surface |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant