Douchekruk van Solid Surface van Wiesbaden is multi inzetbaar. Tijdens het douchen biedt de kruk een handige steun als u slecht ter been bent. De douchekruk past ook als accessoire in een moderne doucheruimte. Solid Surface weert bacteriën, is vocht en vlekbestendig en na elke bad moment toont het bad weer als nieuw. Het is milieuvriendelijk en biologisch verantwoord. Afmetingen: B40CM*H30CM*D43,5CM.
Solid Surface Kruk 400X300X425

| Artikelnummer | 36.4010 |
|---|---|
| EAN | 8719323034228 |
| Afmeting | 40x30x42.5 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 42.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant