Slim wastafel voor meubel 120 cm is een ondiepe rechthoekige wastafel voor uw wastafelmeubel. De Slim wastafel zonder kraangat is een mooie oplossing als u kiest voor een inbouwkraan. De wastafel heeft een ruime oppervlakte voor uw wastafelaccessoires. Het materiaal is van polybeton. Polybeton is hygiënisch en krassen zijn makkelijk weg te poetsen. Verkrijgbaar in de afmetingen:B120CM*H5CM*D35,3CM, B100CM*H5CM*D35,3CM, B80CM*H5CM*D35,3CM, B60CM*H5CM*D35,3CM. Kleur: hoogglans wit.
Slim Wastafel Voor Meubel 120 Cm (Ondiep) 35 Cm Zonder Kraan Gat

| Artikelnummer | 4001410 |
|---|---|
| EAN | 8718274539912 |
| Afmeting | 120x35x5 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Polybeton |
| Primaire kleur | Glans-Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant