Met de Slim stabilisatiestang van Wiesbaden zorgt u voor extra veiligheid tijdens het douchen. De stabilisatiestang houdt de badwand stevig vast en zorgt voor een stijlvolle afwerking in het design van uw douche. De Slim stabilisatiestang wordt geleverd met een muur- en glaskoppeling. L120CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat wit, geborsteld staal, mat zwart, chroom.
Slim Stabilisatiestang 120 Cm Chroom

| Artikelnummer | 20.3490 |
|---|---|
| EAN | 8719743069695 |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 3.2 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant