Wees de eerste om dit product te beoordelen
Slim Onderkast Zonder Wastafel 120 Cm (Ondiep) 35 Cm Glans-Wit
Slim onderkast heeft een speelse retro look en past in iedere badkamer. Gecombineerd met de juiste accessoires en tegels creëert u uw droombadkamer. De kast onderkast heeft 2 soft-close lades die met een klein duwtje automatisch sluiten. Kiest u niet voor een hele diepe wastafel, dan is de Slim de ideale oplossing. De Slim is ook verkrijgbaar in de breedte 100 cm, 80 cm en 60 cm. Kleur glans wit
| Artikelnummer | 4001390 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF39 |
| EAN | 8718274539905 |
| Afmeting | 120x35x56.5 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 56.5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten