Stel uw eigen inloopdouche samen met deze slim glasplaat van Wiesbaden. De nano coating op glas aanbrengen is een uitstekende manier om het glas vuil- en waterafstotend te maken. De Nano coating maakt het glas bestendig tegen vocht en vuil en het glas is beter te reinigen. De glasplaat is ook te combineren met de diverse profielsets en stabilisatiestangen van Wiesbaden. Verkrijgbaar in de afmetingen: B60CM*H200CM, B70CM*H200CM, B80CM*H200CM, B90CM*H200CM, B100CM*B200CM.
Slim glasplaat helder 900x2000 8mm nano (exclusief muurprofiel en stabilisatiestang)

| Artikelnummer | 20.3454 |
|---|---|
| EAN | 8719743060548 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Geen |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Geen |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant