Creëer de ultieme wellnesservaring in uw badkamer. De Slim glasplaat kunt u combineren met een profielset in de kleur mat zwart, RVS of chroom. De glasplaat creëert een open uitstraling en het profiel is verstelbaar. De Nano coating maakt het glas bestendig tegen vocht en vuil en het glas is beter te reinigen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H200CM, B140CM*H200CM, B75CM*H200CM, B85CM*H200CM, B95CM*H200CM, B105CM*H200CM.
Slim Glasplaat Helder 750X2000 8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3470 |
|---|---|
| EAN | 8719743067608 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant