Creëer de ultieme wellnesservaring in uw badkamer. De Slim glasplaat kunt u combineren met een profielset in de kleur mat zwart, RVS of chroom. De glasplaat creëert een open uitstraling en het profiel is verstelbaar. De Nano coating maakt het glas bestendig tegen vocht en vuil en het glas is beter te reinigen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H200CM, B140CM*H200CM, B75CM*H200CM, B85CM*H200CM, B95CM*H200CM, B105CM*H200CM.
Slim glasplaat helder 1400x2000 8mm nano (exclusief muurprofiel en stabilisatiestang)

| Artikelnummer | 20.3459 |
|---|---|
| EAN | 8719743060593 |
| Afmeting | 140x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Geen |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Geen |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant