Deze luxe glasplaat bestaat uit een gedeelte matglas en is te combineren met een profielset en stabilisatiestang in diverse kleuren. Het gedeelte matglas geeft de glasplaat een luxe uitstraling. Verkrijgbaar in de afmetingen: B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B110CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Slim Glasplaat Ged.Matglas 1000X2000 8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3476 |
|---|---|
| EAN | 8719743067660 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Geen |
| Afwerking glas | Helder/Matglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant