Deze unieke glasplaat heeft een gedeelte matglas en een gedeelte rookglas. Met een bijpassende profielset in de kleur chroom, zwart of RVS creëert u een inloopdouche naar uw eigen smaak. Het glas is 8 mm dik en heeft een Nano coating. Verkrijgbaar in de kleuren: B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B110CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Slim Glasplaat Ged.Mat Rookglas 1200X2000 8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3514 |
|---|---|
| EAN | 8719956084720 |
| Afmeting | 120x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Geen |
| Afwerking glas | Rook/Matglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant