Voorzien van "touch-button" in het glas
Hiermee wordt zowel de kleur geregeld als ook de dimfunctie

| Artikelnummer | 38.3786 |
|---|---|
| FamilyId | SPF33 |
| EAN | 8719323031326 |
| Afmeting | 100x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant