Silver handdouche chroom komt uit de collectie van Best Design. De handdouche heeft een modern design wat goed combineert met de andere producten uit de collectie van Best Design. De Silver past op iedere doucheslang van Best Design. Materiaal: kunststof: Kleur: chroom.
Silver Handdouche

| Artikelnummer | 3836772 |
|---|---|
| EAN | 8718274530353 |
| Afmeting | 12x12 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant