Set Thermostatisch Onderblok Recht Mat Zwart

| Artikelnummer | 43.3600 |
|---|---|
| EAN | 8719743066939 |
| Breedte | 15.1 cm |
| Hoogte | 6.3 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 43.3600 |
|---|---|
| EAN | 8719743066939 |
| Breedte | 15.1 cm |
| Hoogte | 6.3 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant