Set Slim stabilisatiestangen messing tbv vrijstaande inloopdouche

| Artikelnummer | 20.3464 |
|---|---|
| EAN | 8720195542858 |
| Lengte | 1.5 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Geborsteld Messing |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant