Sensor koud water kraan van Best Design is eenvoudig te bevestigen op uw wasbak. De kraan heeft een sensor waarmee u het water regelt. Het voordeel van een sensor kraan is dat het hygiënisch is. Afmetingen: H14CM. Kleur: chroom.
Sensor Toiletkraan (Koud) Type Se12

| Artikelnummer | 3895018 |
|---|---|
| EAN | 8718274531411 |
| Breedte | 5.5 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Lengte | 15.8 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant