Sealskin Rock universeel douchebak potenset 6-delig voor douchebakken van 900 x 900 mm tot 1200 x 1200mm RVS

| Artikelnummer | 430050604 |
|---|---|
| EAN | 8711131887409 |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 11.5 cm |
| Materiaal | Roestvast staal |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 1 jaar |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant