Sealskin Inc. Verbredingsprofiel voor draaideuren 1 cm breed en 200 cm hoog Zilver hoogglans

| Artikelnummer | XI800106260000 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF120 |
| EAN | 8720314709483 |
| Afmeting | 200 cm |
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Geanodiseerd |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Primaire kleur | Zilver hoogglans |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant