Sealskin Inc. Douchemand 25 cm Mat wit / Zilver hoogglans

| Artikelnummer | XI98001X260000 |
|---|---|
| FamilyId | ACF93 |
| EAN | 8720314709681 |
| Afmeting | 25 cm |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Materiaal | Polyacetaal (POM) |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant