Impact oogt transparant en ruimtelijk en is stijlvol tot in het kleinste detail. Deze inloop douche met vast deel is een fraaie aanvulling in iedere badkamer.
Maar wat Impact écht bijzonder maakt, is zijn robuuste bouw. Een Impact staat als een huis. Iedere Impact is uitgevoerd met maar liefst 8mm dik veiligheidsglas en gemaakt van de beste materialen, zoals RVS en messing. En dat voel je. De inkortbare stabilisatiesteun wordt op 90 graden geplaatst voor maximale stabiliteit.
Het vaste deel is een extra spatscherm van 30cm. Deze zit onder een vaste hoek van 90 graden aan de wand. De inkortbare stabilisatiesteun wordt ook op 90 graden geplaatst voor maximale stabiliteit.
Een Inloop douche met vast deel in de serie Impact is ook verkrijgbaar in 100cm. en 120cm.
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!