Sealskin Impact Swingdeur, 900 mm voor plaatsing tussen 2 muren. Chroom/zilver hoogglans, 8 mm helder veiligheidsglas.

| Artikelnummer | CL20090D330100 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF109 |
| EAN | 8717821437473 |
| Afmeting | 90 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Geanodiseerd;Verchroomd |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Nee |
| Type deur | Draaideur |
| Openingswijze | Buiten |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Breedte Deuropening | 74.9 cm |
| Primaire kleur | Zilver hoogglans |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Ja |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant