Sealskin I AM Walk in type A3 (divider), 1101-1200 mm, mat zwart, 8 mm helder veiligheidsglas + antikalk.

| Artikelnummer | CKA3120619510M |
|---|---|
| EAN | 8719401356372 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Primaire kleur | Matzwart |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant