Sealskin I AM Vloerprofiel 150cm matzwart

| Artikelnummer | CK80150X190000 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF102 |
| EAN | 8717821619862 |
| Afmeting | 150 cm |
| Lengte | 1.5 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 1.9 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Poedercoating |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Primaire kleur | Matzwart |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant