Sealskin I AM Draaideur voor plaatsing tussen 2 muren, 801-900 mm, chroom/zilver hoogglans, 8 mm helder veiligheidsglas + antikalk

| Artikelnummer | CK20090633510M |
|---|---|
| FamilyId | DOUF99 |
| EAN | 8717821385880 |
| Afmeting | 90 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Verchroomd |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Openingswijze | Binnen en Buiten |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Breedte Deuropening | Nismaat - 3 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant