Sealskin Hooked Driedelige schuifdeur 80x200 cm, 6 mm helder veiligheidsglas met antikalklaag Zilver hoogglans

| Artikelnummer | CX120806265100 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF87 |
| EAN | 8720314711394 |
| Afmeting | 80x200 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Openingswijze | Schuif |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Breedte Deuropening | 43.4 cm |
| Primaire kleur | Zilver hoogglans |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant