Sealskin Fusion douchebakpoten (12 stuks) tbv fusion inbouw douchebak

| Artikelnummer | 60431209912 |
|---|---|
| EAN | 8719401355887 |
| Afmeting | 3.5x3.5x9 cm |
| Lengte | 3.5 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 10 jaar |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant