Sealskin Fusion douchebak vierkant inbouw 900x900mm wit

| Artikelnummer | 60431207210 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF68 |
| EAN | 8717821437183 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 10 jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant