Sealskin Contour Schuifdeur voor nis 120x200 cm, 6 mm helder veiligheidsglas met antikalklaag RVS geborsteld

| Artikelnummer | CD121206325100 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF73 |
| EAN | 8719401726663 |
| Afmeting | 120x200 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | RVS geborsteld |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Openingswijze | Schuif |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 5 Jaar |
| Breedte Deuropening | 51.5 cm |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sealskin |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant